Par Mums

NESTANDARTA MĒBEĻU RAŽOTĀJS KOPŠ 2014. GADA

GM Style plus ir ģimenes uzņēmums. Dibināts 2014. gadā, uzņēmums ražo dažādas mēbeles no plātņu materiāliem. SIA “GM STYLE PLUS” kopš dibināšanas realizējis un turpina realizēt Latvijas un Lietuvas mobilo sakaru operatoru tirdzniecības salonu mēbeļu projektus, kā arī aptiekas stendu un biroju mēbeļu projektus. Lielu daļu mēbeļu ražošanas segmentu ieņem arī individuālo pasūtījumu projekti: mājokļu mēbeles Latvijā un Zviedrijā. Mēbeļu ražošanas kvalitāte, nestandarta mēbeļu projektu realizēšana un ātra pasūtījumu izpilde ir noteicošais faktors, kāpēc korporatīvie klienti ir izvēlējušies sadarboties ar SIA “GM STYLE PLUS” gadu no gada. Uzņēmuma darbība ar katru gadu tiek uzlabota un korporatīvo pasūtījumu izpilde ilgst vidēji 6 nedēļas no rasējuma līdz uzstādīšanai. Individuāliem pasūtītājiem pasūtījuma izpildes laiks ir 6-10 nedēļas, tikai tāpēc, ka darbs ar klientu ir izzinošāks un ir nepieciešami individuāli risinājumi, ka arī ir svarīga ražotā produkta funkcionalitāte.

GMStylePlus_RendPage_Thumb_1
  GM Style plus darbības laikā ir izaudzis no 200 kv.m. ražotnes līdz 800 kv.m. ražotnei ar saviem darba galdiem un plašu manipulāciju spektru ražotnē, ar biroju, kurā uzņemt klientus un iespēju parādīt klientam ražošanas procesus. Uzņēmums strādā ar dizaina un pasūtījumu apstrādes programmatūru IMOS, ko programmatūras izplatītājs pielāgo SIA “GM Style plus” specifikai un vajadzībām gandrīz katru mēnesi. Ar programmatūru uzņēmums ir spējīgs izpildīt kompleksus pasūtījumus un pasniegt klientam reālistisku vizualizāciju topošajam produktam.
       GM Style plus spēks ir komandā. Darbinieku ērtībām un vajadzībām, pašiem darbiniekiem līdzdarbojoties, ir izgatavoti ģērbtuves skapji un virtuves mēbeles, kas ikdienā lietojot sniedz atbildes kāpēc no darbiniekiem tiek prasīta rūpība klientu pasūtījumu ražošanas procesā un kāda ir nozīme patiešām kvalitatīvi izgatavotam produktam.
       Uzņēmums strādā ar kvalitatīviem materiāliem, kā piemēram vācu uzņēmuma “Egger” plātņu materiāliem, Austrijas uzņēmuma “Blum” furnitūru un ASV uzņemuma “Hāfele” furnitūru. Furnitūras un plātņu materiālu testi tiek izieti korporatīvo klientu mēbeļu ikdienas lietošanā tirdzniecības centros, kur mēbeles tiek lietotas neskaitāmas reizes ik dienu vairāku gadu garumā.

       Daudzpusīgus un individuālu risinājumus SIA “GM STYLE PLUS” var nodrošināt ar kvalitātē un termiņos pārbaudītu sadarbības partneru līdzdalību. Uzņēmums pastāvīgi sadarbojas ar vairākiem dizaineriem, stiklinieku darbnīcu, kvalitatīvu krāsotavu, masīvkoka detaļu izgatavotāju, metālapstrādes speciālistu, mīksto mēbeļu tapsētāju un mēbeļu uzstādīšanas uzņēmumu, kas pielāgots GM Style plus kvalitātes prasībām. Sadarbības partneru izvēlei arī ir liela loma uzņēmuma ikdienā, jo tikai no sirds izdarīts darbs nes gandarījumu un to viennozīmīgi novērtē arī klients.

ES PROJEKTS

RAŽOTNES ADRESE

Višķu iela 2-K7, Rīga

LV-1063