GMSP_Logo_WhitePNG

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Edit-GM-8

Sazinoties pirmo reizi ir svarīgi sniegt pēc iespējas vairāk informācijas par vēlamo projektu.

E-Pasta adrese: gm@gmstyleplus.com

Norādiet sekojošo:

 1. Pasūtītāja vārds un uzvārds;
 2. Objekta piegādes adrese;
 3. E-Pasts;
 4. Tālruņa numurs;
 5. Izgatavojamās mēbeles (apraksts/skice, norādot vēlmes var pievienot kādu uzskatāmu ideju/parauga attēlu);
 6. Telpas izmēri;
 7. Objekta attēli/video/skice/plāns ar izmēriem;
 8. Jebkādas nianses, kas jāņem vērā telpā: elektroinstalācijas, izvirzījumi, izvadi, palodzes, logu ailes, durvju ailes, ūdensapgādes caurules, šahtas vai tamlīdzīgi vērā ņemami objekti.

Pēc piedāvājuma sagatavošanas, visa informācija (tāme, vizualizācija, caurskatāma vizualizācija) tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu.

Projektus aprēķina rasēšanas programmatūra, atbilstoši izvēlētajiem materiāliem projektā un konstrukcijas savienojumiem. Projektos var būt iekļauta furnitūra: grozi, LED apgaismojumi, skapju durtiņām paceļamie mehānismi, organizatori, atkritumu konteineri un citi konstrukcijai svarīgi elementi. Papildus piedāvājam izvēlēties sadzīves tehniku pie mūsu sadarbības partnera Elux (SIA “Elementi”) un akmens virsmas pie mūsu sadarbības partnera SIA “Akmens Dizains”. Klientam savlaicīgi ir jāsniedz tehnikas specifikācijas, ja tehniku iegādājas cituviet. Mēbeļu  tāmes aprēķinos neiekļauj tehniku, akmens virsmas un dekoratīvus objektus, kas domāta vizualizācijas papildināšanai.

Objekta uzmērīšana vai vizīte objektā tiek veikta, kad ir apstiprināts projekts un ir iemaksāts avanss. Avansa apmaksas termiņš ir 5 darba dienas. Pēc avansa iemaksas uzsākas 40 darba dienu izpildes laiks. Tiek saskaņota vizīte objektā, lai pārmērītu un pārbaudītu papildus būtiskas nianses, piemēram grīdas līmenis, sienas leņķi u.c. Vizītes ilgst aptuveni 1-3 stundas. Pēc vizītes tiek labots klienta projekts no uzmetuma izmēriem līdz ražošanas gatavam projektam.

Kad konstruktīvi projekts ir izplānots un izmēri laboti, kā arī ir izvēlēts materiāls (dekors), projekts tiek ielikts ražošana rindā. Pabeidzot ražošanu tiek plānots un ar klientu saskaņots laiks par piegādi un uzstādīšanu. Jāņem vērā, ka iebūvētu mēbeļu uzstādīšana var ilgt vairākas dienas!

Pēc projekta tāmes piedāvājuma no klienta tiek prasīta maksātāja informācija (Vārds, Uzvārds, Telefona numurs, Piegādes adrese, vai uzņēmuma pilnie rekvizīti), ko izmanto Avansa rēķina sagatavošanai. Avansa rēķins jāapmaksā 5 darba dienu laikā no izrakstīšanas dienas, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts. Izmaiņas un/vai papildinājumus pasūtījumā var veikt 5 darba dienu laikā no avansa ieskaitīšanas dienas, vēlāka pasūtījuma izmaiņu veikšana ir par papildus samaksu un papildus visa pasūtījuma izpildes termiņa pagarinājumu. Avanss ir 70% no tāmes pilnās cenas un projekts tiek mērīts, palabots, ražots un uzstādīts sākot no avansa iemaksāšanas dienas. Pasūtījums tiek izpildīts 40 darba dienu laikā no avansa saņemšanas dienas! Pēc mēbeļu uzstādīšanas objektā, tiek izrakstīts gala rēķins, kas ir arī apliecinājums preču un pakalpojuma iegādei un garantijas termiņam. Apjomu pasūtīju gadījumā papildus tiek slēgts sadarbības vai mēbeļu izgatavošanas līgums.

 

Garantija mūsu ražotajai produkcijai ir 2 gadi no mēbeļu uzstādīšanas objektā. Uzņēmums nedod garantiju par nepiemērotu tīrīšanas līdzekļu lietošanu un nepareizu ekspluatāciju.

 1. Pasūtījuma formālā apstrāde
  • Sazinoties jāizpilda Pasūtīšanas soļi (klienta informācija, pasūtījuma apraksts, skice/izmēri).
  • Uzņēmums bez maksas sagatavo tāmi un 3D vizualizāciju. Programmatūrā veidotās bildes var atšķirties no gala rezultāta un mēbeļu tāmēs neiekļauj dekoratīvi ievietotus objektus, kas redzami vizualizācijās.
 2. Apstiprinājums
  • Klients, apstiprinot projektu, saņem Avansa rēķinu. Pēc avansa iemaksāšanas uzsākas 40 darba dienu izpildes termiņš.
  • Ar klientu tiek saskaņota pārmērīšanas vizīte objektā.
  • Objekts tiek pārmērīts un finalizētas jebkādas izmaiņas.
 3. Ražošana
  • Programmatūras rasējums tiek labots pēc pārmērīšanas vizītes un veiktas pēdējās izmaiņas pirms ražošanas.
  • Rasējums tiek finalizēts ar materiālu pasūtīšanu un rasējuma nodošanu uz ražošanu.
  • Izgatavotais pasūtījums tiek samontēts pārvadājamās konstrukcijās, iepakots un sagatavots piegādei.
 4. Uzstādīšana
  • Ar klientu tiek saskaņots piegādes un uzstādīšanas laiks. Montāža objektā iebūvējamam mēbelēm var ilgt vairākas dienas.
  • Uz klienta norādīto adresi tiek piegādātas, ienestas un uzmontētas pasūtītās mēbeles. Ja papildus pasūtīta arī tehnika pie mūsu sadarbības partnera, tad tehnika tiek ienesta, izpakota un novietota tām paredzētajās vietās, bet netiek pievienota. Meistars, kas uzstāda mēbeles nav atbildīgs par gāzes, ūdens, vai elektrības darbiem. Pēc pasūtījuma izpildes klientam tiek nosūtīts gala rēķins, kas ir arī pasūtījuma izpildes apliecinājums un garantija.

Mēbeļu standarts

bg2

Furnitūras risinājumi, kam uzticamies ir Blum un Hafele. Virtuves risinājumiem rekomendējam Franke.

Furnitūras ērtības risinājumi kopā ar mūsu konstruktīvajiem ērtības risinājumiem būs ērtas un praktiskas lietošanas kombinācija gadu gaitā. Vairāk par furnitūras izstrādātājiem zemāk –

 

 

Blum mājaslapa

Hafele mājaslapa

Franke mājaslapa

Uzņēmums strāda ar EGGER, Forner un Rehau materiāliem, kam pieejami paraugi uzņēmuma ražotnē. Pamatā izmantojot EGGER plātņu materiālus, klientam dotas plašas izvēles iespējas krāsā, izskata imitācijā, materiāla atspīdumā un taustāmajā tekstūrā. Papildus informācija par EGGER materiālu ir pieejama zemāk EGGER mājaslapā.

EGGER mājaslapa

EGGER katalogs

EGGER Kataloga dažādie materiālu kodi tiek uzsākti ar –
W – Baltie materiāli;
H – Koka imitācijas;
F – Dažādas imitācijas;
U – Vienkrāsaini materiāli.

Dažiem EGGER materiālu kodiem iespējams piemeklēt papildus kodus, kas nosaka spīdumu un tekstūru –
PG – Glancēts materiāls;

PM – Matēts materiāls;

ST9 – Standarta materiāla kods pieejams visiem materiāliem;

ST18-79 – Raupji taustāmas tekstūras.

 

EGGER tekstūras