GMSP_Logo_WhitePNG

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Edit-GM-8

Pasūtījuma uzsākšanai ir svarīgi sniegt pēc iespējas vairāk informācijas par vēlamo projektu. Kontaktinformācija – E-Pasts: gm@gmstyleplus.com

Sazinoties norādiet sekojošo:

 1. Pasūtītāja vārds uzvārds;
 2. Objekta piegādes adrese;
 3. E-Pasts;
 4. Tālruņa numurs;
 5. Izgatavojamās mēbeles (apraksts/skice, norādot vēlmes var pievienot kādu uzskatāmu ideju/paraugattēlu);
 6. Telpas izmēri;
 7. Objekta attēli/video/skice/plāns ar izmēriem;
 8. Jebkādas nianses, kas jāņem vērā telpā: elektroinstalācijas, izvirzījumi, izvadi, palodzes, logu ailes, durvju ailes, ūdensapgādes caurules, šahtas vai tamlīdzīgi vērā ņemami objekti.

 

Sniegtie personas dati tiek apstrādāti pēc Mūsu Privātuma politikas

Pēc piedāvājuma sagatavošanas, visa informācija (tāme, vizualizācija, tehniskā vizualizācija) tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu.

Projektus aprēķina rasēšanas programmatūra, atbilstoši projektā izvēlētajiem materiāliem, konstrukcijas savienojumiem un furnitūrai: grozi, LED apgaismojumi, skapju durtiņām paceļamie mehānismi, organizatori, atkritumu konteineri un citi konstrukcijai svarīgi elementi. Papildus piedāvājam izvēlēties pie mūsu sadarbības partnera Elementi sadzīves tehniku, akmens virsmas pie mūsu sadarbības partnera Akmens Dizains. Cituviet izvēlētai tehnikai klientam jāsniedz tehnikas specifikācijas. Mēbeļu  tāmes aprēķinos neiekļaujam tehniku, akmens virsmas un dekoratīvus objektus (tiem ir tikai vizuāla nozīme).

Objekta uzmērīšana vai vizīte objektā tiek veikta, kad projekts ir apstiprināts un avanss ir iemaksāts. Pēc avansa iemaksas iestājas 40 darba dienu izpildes laiks kurā tiek saskaņota vizīte objektā. Vizītes ilgst aptuveni 1-3 stundas. Pēc vizītes tiek labots klienta projekts no uzmetuma izmēriem līdz nodošanai uz gatava projekta ražošanu.

Saskaņojot piegādi un uzstādīšanu lūdzam ņemt vērā, ka uzstādīšana var ilgt vairākas dienas!

Pēc projekta tāmes piedāvājuma no klienta tiek prasīta maksātāja informācija (Vārds, Uzvārds, Telefona numurs, Piegādes adrese, vai uzņēmuma rekvizīti), ko izmanto Avansa rēķina sagatavošanai. Avansa rēķins jāapmaksā 5 darba dienu laikā no izrakstīšanas dienas, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts. Izmaiņas un/vai papildinājumus pasūtījumā var veikt 5 darba dienu laikā no avansa ieskaitīšanas dienas, vēlāka pasūtījuma izmaiņu veikšana ir par papildus samaksu un papildus visa pasūtījuma izpildes termiņa pagarinājumu. Avanss ir 70% no tāmes pilnās cenas un projekts tiek mērīts, labots, ražots un uzstādīts sākot no avansa iemaksāšanas dienas. Pēc mēbeļu uzstādīšanas objektā, tiek izrakstīts gala rēķins vadoties pēc avansa rēķina informācijas. Pasūtījums tiek izpildīts 40 darba dienu laikā no avansa saņemšanas dienas!

Garantija mūsu ražotajai produkcijai ir 2 gadi no mēbeļu uzstādīšanas objektā. Uzņēmums nedod garantiju par nepiemērotu tīrīšanas līdzekļu lietošanu, mehānisku bojāšanu un nepareizu ekspluatāciju. Ja garantijas laikā klients konstatē bojājumu, kas nav radies nepareizas eskpluatācijas dēļ, par defektu nekavējoties jāinformē GM Style Plus rakstveidā uz Uzņēmuma e-pastu – gm@gmstyleplus.com aprakstot defektu un pievienojot fotogrāfiju, vai video. Izvērtējot iesūtīto defektu, GM Style Plus piecu darba dienu laikā informēs klientu par tālākiem iespējamiem risinājumiem. Par pareizu mēbeļu ekspluatāciju iespējams noskaidrot zemāk, sadaļā “Mēbeļu ekspluatācija”.

 1. Koncepts
  • Pasūtījuma uzsākšana: Pasūtīšana.
  • Uzņēmums bez maksas sagatavo tāmes aprēķinu ar 3D programmatūras vizualizācijām. Programmatūrā veidotās bildes var atšķirties no gala rezultāta un mēbeļu tāmēs neiekļauj dekoratīvi ievietotus objektus, kas redzami vizualizācijās.
 2. Apstiprinājums
  • Klientam apstiprinot projektu, tiek iesūtīts Avansa rēķins. Pēc avansa iemaksāšanas uzsākas 40 darba dienu izpildes termiņš un 5 dienu termiņš izmaiņām.
  • Ar klientu tiek saskaņota uzmērīšanas vizīte objektā.
  • Pabeigtas izmaiņas.
 3. Ražošana
  • Programmatūras rasējums tiek labots pēc pārmērīšanas vizītes un veiktajām pēdējām izmaiņām pirms ražošanas.
  • Materiālu pasūtīšana un rasējuma nodošana uz ražošanu.
  • Pasūtījums tiek ražots, iepakots un sagatavots piegādei.
 4. Uzstādīšana
  • Ar klientu tiek saskaņots piegādes un uzstādīšanas laiks. Montāža objektā var ilgt vairākas dienas!
  • Uz klienta norādīto adresi tiek piegādātas, ienestas un samontētas pasūtītās mēbeles. Ja papildus pasūtīta tehnika vienlaikus ar mēbelēm, tad tehnika tiek ienesta, izpakota un novietota objektā, bet netiek pievienota. Meistars, kas uzstāda mēbeles nav atbildīgs par gāzes, ūdens, vai elektrības darbiem! Pēc uzstādīšanas klientam tiek nosūtīts gala rēķins, kas ir 2 gadu garantijas apliecinājums mūsu ražotajām mēbelēm.

Mēbeļu ekspluatācija

GM_Material_1

Mēbeļu 2 gadu garantijas saglabāšanai jāievēro mēbeļu pareiza lietošana, materiālu kopšana un apkārtējie apstākļi/vide.

Lietot mēbeles tikai to paredzētajai funkcijai, apstākļos un videi.

 • Ražotajai produkcijai jāatrodas iekštelpās, kas tiek apsildītas, ventilētas un pasargātas no mitruma. Straujas temperatūras izmaiņas telpā, vai uz virsmām, kā arī ilgstoša iedarbība no sildošiem, vai mitrinošiem avotiem var radīt bojājumus mēbelē.
 • Iekštelpu temperatūrai jābūt no +15°C līdz +40°C ar relatīvo gaisa mitrumu nepārsniedzot 70%;
 • Mēbele jāpasargā no ilgstošas saskarsmes ar mitrinošiem priekšmetiem (slapji apavi, trauki, apģērbi utml), šķidrumiem, vai jebkādas saskarsmes ar karstiem elementiem (uzkarsētas pannas, gludekļi, sildītāji utml);
 • Mēbeļu konstrukcijā iekļauto plītsvirsmu ieteicams izmantot kopā ar iebūvēto nosūcēju;
 • Mēbele jāpasargā no mehāniskiem bojājumiem (griešana, skrāpēšana, buktēšana). Asus, cietus un raupjus priekšmetus nevilkt pa virsmām. Īpašu piesardzību pret buktēšanu un triecieniem jāievēro uz stikla virsmām un krāsotām/lakotām fasādēm;
 • Plauktā novietotais saturs nedrīkst pārsniegt 5kg. Atvilktnē novietotais saturs nedrīkst pārsniegt 35kg;
 • Mēbeles pārvietošana tikai paceļot aiz vertikālajām daļām. Pirms pārvietošanas jāņem vērā mēbeles smagums, jāatbrīvo mēbeli no iekšējā satura un jānoņem kustīgās daļas (ievietotās mantas, izņemami plaukti, durvis, atvilktnes utml). Mēbeļu bīdīšana un stumšana nav ieteicama.

Piemērota mēbeļu tīrīšana garantijas saglabāšanai

 • Regulāra putekļu notīrīšana melamīna/lakotām/beicētām/krāsotām virsmām (Finierēts/Gluds) ar nedaudz samitrinātu un mīkstu drānu (pievienojot nedaudz trauku mazgājamo līdzekli). Mehāniski bojātās vietās notīrit putekļus tikai ar sausu un mīkstu drānu;
 • Regulāra putekļu notīrīšana eļļotām MDF virsmām (Finierēts/Gluds) ar nedaudz samitrinātu un mīkstu drānu (bez jebkādiem līdzekļiem);
 • Stikla putekļu notīrīšana tikai ar piemērotiem tīrīšanas līdzekļiem un mikrošķiedras lupatiņām;
 • Speciālu tīrīšanas līdzekļu izmantošana pēc lietošanas instrukcijas un uz norādītajiem materiāliem;
 • Pēc mitru drānu, vai piemērotu līdzekļu pielietojuma notīrīšana/nosusināšana ar sausu un mīkstu mikrošķiedras lupatiņu.

 

Nepiemērota mēbeļu tīrīšana

 • Tīrīšanai un materiāliem nepiemērotu abrazīvu līdzekļu/kodīgu vielu izmantošana uz mēbelēm;
 • Vēlas reaģēšanas, vai materiāla nekopšanas gadījumā pret smērējošiem, krāsojošiem, lipīgiem, vai kodīgiem traipiem, materiāls var zaudēt aizsargājošās, vai estētiskās īpašības;
 • Nepiemērotu spodrināšanas līdzekļu izmantošana uz lamināta, vai stikla virsmām;
 • Tīrīšana ar abrazīviem priekšmetiem, vai materiāliem;
 • Mēbeļu pārmērīga mitrināšana – Slapjas mēbeles.

Mūsu ražotā mēbele var būt komplektēta ar atsevišķi ražotiem produktiem, kuru pareizas ekspluatācijas nosacījumi un garantijas darbojas atsevišķi no mēbeļu garantijas. Uzstādīšanas, izmantošanas un apkopes norādījumiem jāizmanto attiecīgo pārstāvju lietošanas instrukcijas. Tehnikas, akmens virsmu, metāla izstrādājumu un reklāmas materiālu defektu konstatēšanas gadījumā ir jāvēršas pie attiecīgajiem ražotās preces pārstāvjiem ar pārskaitījuma apliecinošu dokumentu. Defektīvu eņģu, atvilktņu vadotņu, rokturu un citu mēbeļu furnitūru gadījumā jāvēršas pie mums.

Zemāk tiek norādītas papildus saites un informācijas avoti no ražoto un komplektēto preču izstrādātājiem.

Lamināta ražotājs EGGER

Mājaslapa

Datu lapu lejuplāde 

 

Akrila plātņu ražotājs REHAU

Mājaslapa

Lejuplādes sadaļa

 

Akrila plātņu ražotājs Forner

Mājaslapa

 

Furnitūras ražotājs Blum

Mājaslapa

Datu lapu lejuplāde

 

Furnitūras ražotājs HAFELE

Mājaslapa

Datu lapu lejuplāde

 

Virtuves papildaprīkoumu risinājumu ražotājs Franke

Mājaslapa

Datu lapu lejuplādes

Instrukciju lejuplādes

 

Furnitūras ražotājs GTV

Mājaslapa 

Datu lapu lejuplāde 

 

Furnitūras un materiālu izplatītājs AM Furnitūra

Mājaslapa 

Par sertifikāciju

Materiālu izplatītājs DECORIGA

Mājaslapa 

Par sertifikāciju

 

Materiālu un furnitūras izplatītājs AttēlsR

Mājaslapa

Par sertifikāciju

Furnitūras izplatītājs Daiļrade Koks

Mājaslapa

Par sertifikāciju 

Mēbeļu standarts

bg2

Furnitūras un materiālu izvēle nosaka kalpošanas ilgumu, kā arī cenu. Uzņēmums ir izvēlējies izmantot tikai minētos risinājumus, lai neizraisītu vilšanos mēbeļu kvalitātē. Furnitūras risinājumi, kam uzticamies ir Blum un Hafele. Virtuves risinājumiem rekomendējam Franke.

Blum mājaslapa

Hafele mājaslapa

Franke mājaslapa

Uzņēmums strāda ar EGGER, Forner un Rehau materiāliem, kam pieejami paraugi uzņēmuma ražotnē. Pamatā izmantojot EGGER plātņu materiālus, klientam dotas plašas izvēles iespējas krāsā, izskata imitācijā, materiāla atspīdumā un taustāmajā tekstūrā. Papildus informācija par EGGER materiālu ir pieejama zemāk EGGER mājaslapā.

EGGER mājaslapa

EGGER katalogs

EGGER Kataloga dažādie materiālu kodi tiek uzsākti ar –
W – Baltie materiāli;
H – Koka imitācijas;
F – Dažādas imitācijas;
U – Vienkrāsaini materiāli.

Dažiem EGGER materiālu kodiem iespējams piemeklēt papildus kodus, kas nosaka spīdumu un tekstūru –
PG – Glancēts materiāls;

PM – Matēts materiāls;

ST9 – Standarta materiāla kods pieejams visiem materiāliem;

ST18-79 – Raupji taustāmas tekstūras.

EGGER tekstūras